Bardzo polecam, profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt i obsługa. Pan Piotr Otocki pomógł w wyborze samochodu, przeprowadził krok po kroku przez cały proces zakupu. Bardzo duża wiedza i życzliwość dla klienta.
Kamil Sołdon
Zakup auta w tym salonie to była czysta przyjemność – obsługa była profesjonalna, pomocna i bardzo zaangażowana na każdym etapie. Cały proces przebiegł sprawnie i bez stresu, a wszystkie moje pytania zostały dokładnie wyjaśnione. Zdecydowanie polecam ten salon każdemu, kto szuka rzetelnego podejścia i wysokiej jakości obsługi. Szczególne podziękowania dla
Pana Łukasza B.
Antoni
Z pełnym przekonaniem polecam ten salon samochodowy. Proces zakupu auta przebiegł bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem na każdym etapie.
Szczególne podziękowania należą się Panu Dawidowi Pacała, który doskonale wywiązał się ze swojej roli – był rzeczowy, kompetentny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i jasno wyjaśniał każdy etap zakupu. Nie było żadnej presji, za to dużo zaangażowania i realnej chęci pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania.
Takie podejście buduje zaufanie i sprawia, że zakup samochodu jest przyjemnym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam zarówno salon, jak i obsługę – na pewno wrócimy przy kolejnej okazji.
Iwona Janiak-Bryła
Zakup i odbiór samochodu Škoda Kamiq przebiegł w pełni bezproblemowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Cały proces – od pierwszego kontaktu aż po finalizację zakupu i wydanie auta – został przeprowadzony sprawnie, profesjonalnie i z dużą dbałością o każdy szczegół.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Łukasz Boch, który nas obsługiwał. Wykazał się ogromnym zaangażowaniem, życzliwością oraz fachową wiedzą. Wszystkie formalności zostały jasno wyjaśnione, a kontakt na każdym etapie był bardzo dobry i bezproblemowy.
Sam odbiór samochodu był świetnie zorganizowany i przebiegł bez żadnych opóźnień czy komplikacji. Z pełnym przekonaniem polecam salon Zimny Auto każdemu, kto oczekuje wysokiego poziomu obsługi i komfortowego procesu zakupu auta.
Iwona I Waldemar Bryła
Sebastian Król
Od końca listopada jestem szczęśliwym posiadaczem Superba L&K. Cały proces składania zamówienia przebiegł błyskawicznie, na każde pytanie została udzielona wyczerpująca odpowiedź. Pan Dawid Pacała informował na bieżąco o postępach w zamówieniu, transporcie aż do samego odbioru.
Polecam serdecznie
Pozdrawiam