Salon samochodów używanych Zimny Auto – Łódź Rzgowska

4,5
1019 opinii
Adres

ul. Rzgowska 142/146,
93-311 Łódź

Dział sprzedaży

pn. – pt. 8.00 – 18.00
sobota 9.00 – 14.00

Zobacz w Google Zobacz działy

Opinie o salonie

Zobacz więcej opinii

Jakub Dybczynski

Bardzo polecam, profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt i obsługa. Pan Piotr Otocki pomógł w wyborze samochodu, przeprowadził krok po kroku przez cały proces zakupu. Bardzo duża wiedza i życzliwość dla klienta.

Kamil Sołdon

Zakup auta w tym salonie to była czysta przyjemność – obsługa była profesjonalna, pomocna i bardzo zaangażowana na każdym etapie. Cały proces przebiegł sprawnie i bez stresu, a wszystkie moje pytania zostały dokładnie wyjaśnione. Zdecydowanie polecam ten salon każdemu, kto szuka rzetelnego podejścia i wysokiej jakości obsługi. Szczególne podziękowania dla Pana Łukasza B.

Antoni

Z pełnym przekonaniem polecam ten salon samochodowy. Proces zakupu auta przebiegł bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem na każdym etapie. Szczególne podziękowania należą się Panu Dawidowi Pacała, który doskonale wywiązał się ze swojej roli – był rzeczowy, kompetentny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i jasno wyjaśniał każdy etap zakupu. Nie było żadnej presji, za to dużo zaangażowania i realnej chęci pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania. Takie podejście buduje zaufanie i sprawia, że zakup samochodu jest przyjemnym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam zarówno salon, jak i obsługę – na pewno wrócimy przy kolejnej okazji.

Iwona Janiak-Bryła

Zakup i odbiór samochodu Škoda Kamiq przebiegł w pełni bezproblemowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Cały proces – od pierwszego kontaktu aż po finalizację zakupu i wydanie auta – został przeprowadzony sprawnie, profesjonalnie i z dużą dbałością o każdy szczegół. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Łukasz Boch, który nas obsługiwał. Wykazał się ogromnym zaangażowaniem, życzliwością oraz fachową wiedzą. Wszystkie formalności zostały jasno wyjaśnione, a kontakt na każdym etapie był bardzo dobry i bezproblemowy. Sam odbiór samochodu był świetnie zorganizowany i przebiegł bez żadnych opóźnień czy komplikacji. Z pełnym przekonaniem polecam salon Zimny Auto każdemu, kto oczekuje wysokiego poziomu obsługi i komfortowego procesu zakupu auta. Iwona I Waldemar Bryła

Sebastian Król

Od końca listopada jestem szczęśliwym posiadaczem Superba L&K. Cały proces składania zamówienia przebiegł błyskawicznie, na każde pytanie została udzielona wyczerpująca odpowiedź. Pan Dawid Pacała informował na bieżąco o postępach w zamówieniu, transporcie aż do samego odbioru. Polecam serdecznie Pozdrawiam

Działy

Kierownik sprzedaży samochodów używanych

Sprzedawca

Inspektor ochrony danych